Nesnel Yazılım ürünler müşteri girişi iletişim haberler yayınlar makaleler
 
Güncel
6.5.2009
Adakule Otel Online Rezervasyon ve Kredi Kartı ile Tahsilat Sistemi Açıldı
Kuşadası Adakule Otel Online Rezervasyon Sistemi ve Kredi Kartı ile tahsilat sistemi kullanıma alındı,

Adakule Otel Web Sitesi ve Online Rezervasyon ve Kredi Kartı ile Tahsilat Sistemi Hazırlandı. Birbirleri ile entegre çalışan web sitesi ve Rezervasyon Sistemleri, Rusça ve Flemenkçe dahil çok dilde çalışmaktadır. Sistemde ziyaretçilerin tek bir ekrandan rezervasyonlarını kolay bir şekilde tamamlamaları, Amerikan Doları, Avro veya Türk Lirası bazında kredi kartı ile tahsilat yapılması sağlanmıştır. Sistem tümüyle AJAX teknolojisi ile çalışmakta, tüm yönetimi firma bünyesindeki gerekli yetki ve haklara sahip kullanıcılar tarafından kolayca yapılmaktadır.  Müşterilerin rezervasyonları ile birlikte, kullandıkları dilden rezervasyon ve konfirmasyon e-postaları almaları sağlanıştır.

Sistemin kullanıma alınması ile, firma yapılan rezervasyonlar için komisyon ödememektedir. Tüm tahsilatlar için kur çevrimleri online olarak TCMB dan yapılmaktadır.

Sistem tümüyle AJAX teknolojisi ile çalışmakta, tüm yönetimi firma bünyesindeki gerekli yetki ve haklara sahip kullanıcılar tarafından kolayca yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: Otel Online Rezervasyon ve Ödeme Tahsilat Sayfası

Adakule Otel Hakkında: Adakule Otel
Adakule Rezervasyon Sistemi: Güvenli Rezervasyon ve Kredi Kartı ile Tahsilat Sistemi