Nesnel Yazılım ürünler müşteri girişi iletişim haberler yayınlar makaleler
 
Güncel
12.6.2005
Menderes Kurumsal Web Sitesi Aktif
Menderes Tekstil kurumsal web sitesi Nesnel tasarım ve uygulama geliştiricilerin ortak çalışması ile aktif hale getirildi.

Türkçe ve İngilizce yayın yapan Menderes Tekstil Kurumsal web sitesi, firmanın Denizlideki fabrikası bünyesinde bulunan bilgi işlem departmanında barındırılıyor. Microsoft .NET ve java teknolojileri kullanılarak inşa edilen sistemde, MySQL veritabanı kullanılarak lisans maliyetlerinde belirgin farklar yaratılması sağlanmıştır. Sitede Menderes Tekstilin devasa fabrikalarının çeşitli bölgelerinin 3 boyutlu sanal fabrika turları ile görmek mümkündür.

Site, Menderes teksil bünyesinde barındırılan yönetim modüllerinden güncellenebilmekte, kullanıcı yetkilendirmesi ile çeşitli departmanlardaki personel sadece kendileri için belirlenmiş alanlarda işlem yapabilmektedir.

Oluşturulan sistemde İnsan Kaynakları modülleri hazırlanmış, sitenin insan kaynakları bölümünden yapılan tüm başvurular, yönetim modülerinde oluşturulan raporlama araçları ile firmanın yetkili departmanları tarafından MS Excel ortamından kolayca değerlendirilmektedirler,