Nesnel Yazılım ürünler müşteri girişi iletişim haberler yayınlar makaleler
 
n.commerce
n.commerce
n.commerce karşılaştırma
Otel Online Rezervasyon ve Kredi Kartı ile Tahsilat
nesnel yazılım
Otel Online Rezervasyon ve Kredi Kartı ile Tahsilat

Oteller için güvenli rezervasyon ve ödeme sayfası Avrupada en büyük oteller zincirlerinde çalışan populer ihotelier arayüzünden baz alınarak hazırlanmıştır. Böylece Türkiyedeki farklı boyuttaki kurumların aracı kurumların komisyon yükünden kurtularak, web ortamında kendi rezervasyon ve tahsilat sistemlerine sahip olmaları mümkün olmuştur. Sistem ingilizce, almanca, fransızca dillerinin yanısıra rusça, yunanca, çince, japonca gibi latin font ailesine dahil olmayan diller dahil aynı anda 10 dile kadar çalışabilmektedir. Sistem yapısı en son Microsoft .NET ve AJAX teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş, SSL güvenlik bariyerinin arkasından çalıştırılmaktadır. Böylece müşterilerinizin tek ekrandan, hem çok hızlı, hemde güvenli bir şekilde rezervasyonlarını yapabilmeleri mümkün olmuştur.

Rezervasyon Sisteminde standart oda veya suite gibi çeşitli oda tipleri, Full Board, Half Board, Herşey dahil gibi farklı hizmet tipleri için farklı fiyatlar, her oda için ek yatak, yetişkin, çocuk (6-14 yaş arası) veya bebek (0-6 yaş) gibi fiyatları belirlemek mümkündür. Tesisinizdeki her oda için doluluk takip edilmekte, web sitenizden yapılan her rezervasyon için ilgili kişilere otomatik e-posta gönderilmektedir. Müşterilerinizde kendi dillerinde invoice ve bilgilendirme emailleri almaktadırlar. Rezervasyon ile birlikte ilgili personelede mail gelmektedir. Kredi Kartı ile ödemeler Garanti Bankası veya diğer bankaların sistemleri ile birlikte çalışmakta, SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikası ile birlikte çalışmaktadır.

Otel rezervasyon sistemi Nesnel Yazılımın n.commerce paketinin bir modülüdür. Hızlı, güvenli, arama motorları açısından başarılı ve sadece size özel bir tasarım ile bütünlenmiş bir sanal iş ortamıdır.

web sitesi,e-ticaret,e-commerce,b2b,b2c,web portal,kurumsal,portalı,site,yazılım,izmir,sanalPOS, e-ticaret, e ticaret, güvenli,kredi kartı,web,kredi kart ödeme,arama motorları,arama motoru,arama motorlarında başarılı,google,üst sırada,arama motoruna duyarlı,

 online, online rezervasyon, rezervasyon, web, kredi kartı, ödeme, otel, motel,güvenli,online,gerçek zamanlı,real time,reservation,sanal POS