Nesnel Yazılım ürünler müşteri girişi iletişim haberler yayınlar makaleler
 
n.sound
n.sound
nasıl çalışır?

Sistem; Yönetim Modülü ve Yayın Modülü adı verilen iki ana bileşenden oluşur. Yönetim Modülü tüm parametrelerin kontrol edildiği, müzik tiplemeleri, müzik girişleri, raporlama, prodüksiyon ve paketler ile ilgili işlemlerin yapıldığı bölümdür. Bu modül bir sunucu sistem mantığı ile çalışır.

Yayın Modülü ise yayınların yapıldığı bölümdür. Burada her kanal (yayın yapılan mekan) için ayrı birer yayın paneli görüntülenir. Böylece tüm yayınlar bir ekrandan kontrol edilir. Çeşitli mekanlardaki yayınlara ulaşmak için Sanal Yayın Modülü kullanılır. Böylece örneğin Lobide yapılan yayınlar için lobi personeli kendi alanlarındaki bilgisayarlarından bu yayını kontrol edebilirler. Sanal Yayın Modülü network ağınıza bağlı olan herhangi bir bilgisayarda çalışır.

Bu sistem tesisinizde hali hazırda kendi işleri ile yogun olan personelin kat kat yükselen ve kumandası zor olan müzik çalıcılardan ve CD karmaşasından kurtarıp daha düzenli ve pratik yayın yapmayı sağlarken, yayınlanan müziklerin türünü, zamanlamasını, kısacası hangi müziklerin ne zaman çalınmasını otomize ederek kontrolü size verir.

multi zone,müzik yayın,müzik sistemi,otel müzik,otel,müzik yayını ,hotel,otel,HOTEL,OTEL,MÜZİK,müzik,MÜZİK OTOMASYON,müzik otomasyon,genel müzik yayını,music automation,otel modülü,lokasyon,yazılımı