Nesnel Yazılım ürünler müşteri girişi iletişim haberler yayınlar makaleler
 
n.sound
n.sound nedir?
n.sound Müzik Yayın Sistemi

Oteller, Tatil Köyleri, Alışveriş Merkezleri, Spor Salonları, Sağlık Kuruluşları, Sauna ve Spalar, Güzellik Merkezleri, Restaurantlar, Otogarlar, Limanlar, Havalanları, Klüpler, Eğlence Merkezleri, Sinema Salonları gibi tesislerde, birden fazla mekana, farklı müzik yayınları yapan bir sistemdir.
Yazılım, bir sunucu veya PC sisteminden, üzerinde bulunan çok kanallı tek bir ses kartından veya birden fazla ses kartı üzerinden, ses çıkış sayısı kadar yayın yapar.

Birden fazla mekanda farklı müzik yayınları yapılan tesislerde bu uygulama sayesinde, lobiye ayrı, restauranta ayrı, havuz ve bar gibi diğer alanlara ayrı müzik yayınıları tek sistem üzerinden gerçekleştirilir. Her kanalda ayrı müzik yayını yapıldığından, ayrı türlerde müzik yayınları yapmak mümkündür. Bu sistem sayesinde 24 saat 7 gün kesintisiz müzik yayını yapılır. Dilendiğinde bu yayınlar çeşitli şekillerde guruplandırılabilir, çeşitli paketler hazırlanabilir, (akşam yemeği paketi, pazar sabah kahvaltı paketi, havuz başı paketi, klasik türk müziği paketi vs gibi) veya müzikler istenen kriterlere göre rasgele (random) seçilebilir.

multi zone,müzik yayın,müzik sistemi,otel müzik,otel,müzik yayını ,hotel,otel,HOTEL,OTEL,MÜZİK,müzik,MÜZİK OTOMASYON,müzik otomasyon,genel müzik yayını,music automation,otel modülü,lokasyon,yazılımı